Remmers HK-Lasur 101 — niepowtarzalny impregnat do drewna

Drewno stanowi idealny dodatek estetyczny lub materiał, który dominuje w konstrukcji czy powierzchni. Wymaga on równie idealnej konserwacji, przedłużającej jego żywotność, a takową zapewniają preparaty najwyższej jakości — takie jak lazura Remmers HK-Lasur 101. To impregnat zapewniający ochronę klasy premium o wysokiej wydajności oraz właściwościach zabezpieczającyh, który sprawdzi się w zewnętrznych powierzchniach drewnianych.

Właściwości lazury Remmers

Lazura marki Remmers jest doceniana przez swoją innowacyjność oraz wydajność — to impregnat do drewna 3 w 1, który zapewnia jego kompleksową ochronę. Pokrywając powierzchnie drewniane tym produktem, zapewniasz jednocześnie powłokę gruntującą, która zabezpieczy prze pękaniem farby, impregnat oraz samą lazurę. To pełna ochrona drewna przed czynnikami biologicznymi oraz atmosferycznymi, mogącymi prowadzić do biodegradacji materiału, jednocześnie nadając mu większe walory estetyczne.

Impregnat do drewna marki Remmers zabezpiecza je przed zgnilizną, pleśnią i glonami, które powstają na skutek dużego poziomu wilgoci (intensywne deszcze, poranna rosa i inne źródła) przez powłokę hydrofobową. Minimalizuje siniznę drewna dzięki warstwie odpornej na promieniowanie UV oraz ryzyko żerowania os w samej konstrukcji. Lazura pozostaje jedwabiście matowa, a pokrycie nią powierzchni jest możliwe przez usuwania wcześniejszego impregnatu i szlifowania.

Niepowtarzalna jakość z bogactwem kolorów

Oprócz wysokiej odporności i jakości, którą cechuje produkt Remmersa, ważny jest też fakt gamy kolorystycznej — finalny odcień jest zależny od rodzaju drewna, jednakże dostępna jest bogata paleta barw. Od bardziej naturalnych kolorów, takich jak kasztan, do nawet ciemnozielonych odcieni, które z pewnością sprawdzą się w ogrodzie.