Stoły drewniane na zamówienie a stoły dostępne od ręki

Wybór stołów jest duży, ale tych naprawdę dobrej jakości, drewnianych, wykonany w konkretnym stylu, jakby brakuje. Na szczęście istnieje możliwość złożenia zamówienia na wykonanie stołu według indywidualnego projektu. 

Czym stoły drewniane na zamówienie różnią się od mebli dostępnych w salonach?

W salonach meblowych możemy kupić stoły, które cieszą się największym zainteresowaniem, a więc takie, na które stać większość klientów. Jeśli ktoś ma specjalne oczekiwania co do materiału, z jakiego ma być wykonany stół albo na przykład potrzebuje stołu o konkretnym wymiarze, bo większy mu się nie zmieści czy też mniejszy będzie za mały, to wykonanie mebla na zamówienie jest świetnym wyborem. Stoły drewniane na zamówienie od stołów dostępnych od ręki różnią się tym, że są w stu procentach dostosowane do potrzeb zamawiającego. Decydując się na to rozwiązanie, można wybrać wymiary, rodzaj materiału, kolor, sposób wykończenia (lakier, bez lakieru) itd. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na tę usługę. 

Stoły rozkładane na wymiar to dobry wybór?

Stoły rozkładane na wymiar to rozwiązanie dla osób, które mają specjalne oczekiwania co do tego mebla lub po prostu są ograniczone na przykład ze względu na małe mieszkanie. Trzeba liczyć się tylko z tym, że stół z powodu wyboru lepszych materiałów, większego formatu i specjalnych zdobień, może być dość drogi. Jeśli jednak ktoś od dłuższego czasu szuka odpowiedniego stołu do jadalni, kuchni czy salonu i w żadnym z salonów nie może znaleźć odpowiedniego, powinien zdecydować się na skorzystanie z tej usługi. Stół wykonany pod zamówienie to przede wszystkim szansa na zakup stołu, który będzie służył przez długi czas i cieszył swoją obecnością. Bez sensu jest inwestować w mebel, który od samego początku jest skazany na bezużyteczność. Możliwość kombinacji zamówienia i doboru parametrów mebla pozwala jednocześnie na dopasowanie go do pozostałego wyposażenia pomieszczenia. Tak więc jest to rozwiązanie dla osób, które dość mocno przywiązują uwagę do wyglądu i stylu urządzanego wnętrza. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *