Ekspres dla prawdziwych kawoszy

Wybór odpowiedniego ekspresu jest bardzo ważny, jeżeli każdego dnia chcemy się rozkoszować smaczną i aromatyczną kawą. Wśród wielu modeli prym wiodą ekspresy ciśnieniowe, które zapewniają doskonały smak kawy, niemożliwy do osiągnięcia przy parzeniu inną metodą.

Cappuccino, latte i cała reszta

Konstrukcja tych urządzeń również sprawia, że znajdują one od lat wiernych klientów. W ekspresie ciśnieniowym możemy przygotować nie tylko standardową kawę, ale także wiele innych kawowych napojów, jak na przykład cappuccino, latte czy espresso. Poszczególne modele mogą się jednak różnić się między sobą funkcjami, więc zakup ekspresu ciśnieniowego warto dobrze przemyśleć, bo jest to urządzenie, które może nam służyć przez długie lata. Ekspres do kawy Jura e8 to model, którym warto się zainteresować, jeżeli zależy nam na dobrej jakości. Pozwala on przygotowywać aż siedemnaście rodzajów napojów kawowych. Szwajcarska firma, która jest jego producentem, już od wielu dziesięcioleci oferuje sprzęt do naszej kuchni. Przez lata jej produkty są udoskonalana tak, aby sprawdziły się w nowoczesnych gospodarstwach.

Jeden ekspres, wiele funkcji

Ekspres ciśnieniowy tej marki to najnowsza generacja tych urządzeń. Wyposażony został w wiele bardzo praktycznych funkcji. Przede wszystkim ma wbudowany młynek, co pozwala na to, aby w jego wnętrzu umieszczać zarówno kawę mieloną, jak i ziarnistą. Ekspres daje także możliwość ustawienia stopnia zmielenia kawy, dzięki czemu można go dostosować do różnych gustów kulinarnych. Regulować możemy także wysokość temperatury kawy, jej moc, a także ilość.
System spieniający mleko to kolejna godna uwagi funkcja, dzięki której przyrządzimy kawę na wiele sposobów. Ten model ekspresu ciśnieniowego zachwyca także swoim wyglądem – będzie on prawdziwą ozdobą nowoczesnych i designerskich wnętrz. Ekspres tej szwajcarskiej marki jest także wart zainteresowania ze względu na to, że jego pielęgnacja jest niezwykle prosta – wystarczy wcisnąć jeden guzik, aby system mleka został wyczyszczony automatycznie. Intuicyjna obsługa to kolejny powód, dla którego warto rozważyć zakup tego właśnie ekspresu.