Dlaczego filtracja wody w domu lub mieszkaniu jest aż tak ważna?

Co powoduje, że FILTRY BIG BLUE 10 CALI są tak dobre i chętnie kupowane?

FILTRY BIG BLUE 10 CALI znane i cenione są na rynku ze względu na swoją wysoką wydajność i przepustowości wody. Dzięki swojej budowie mieszczą większe od standardowych wkłady BB10. Po ich zastosowaniu w domu lub mieszkaniu Twoja woda stanie się czysta i zdrowa dla organizmu. Ich specjalne korpusy pozwalają na to, aby łączyć je w systemy. FILTRY BIG BLUE 10 CALI to tylko jedne z nielicznych produktów Big Blue – wszystko po to, aby dostosować system do danych potrzeb. W ofercie sklepu Prosto z kranu znajdziesz wszystkie dostępne rodzaje wkładów do filtrów BB10. Kup już dziś!

Jak działa korpus wkładu wraz z wkładem FCPS marki Aquafilter? Sprawdź już dziś!

FILTRY BIG BLUE 10 CALI charakteryzują się solidnym korpusem, w którym zamontowany został wkład z pianki poliuretanowej. Filtruje on wodę od zewnątrz do wewnątrz swojej powierzchni. Dzięki specjalnej technologii zastosowanej w piance jej gęstość rośnie w kierunku rdzenia filtra. Powoduje to wydłużenie żywotności filtra FCPS. Otwarto-komorowe mikropęcherzyki filtra Aquafilter zapewniają maksymalną powierzchnię kontaktu z wodą, a jest ona porównywalna z powierzchnią boiska piłkarskiego! Dodatkowo wydłużają żywotność pozostałych, zwykle droższych wkładów w systemie.

Jakie dostępne są rozmiary wkładów do filtra wody FCPS w sklepie internetowym prostozkranu.pl?

Filtry z serii Aquafilter typu FCPS występują w różnych rozmiarach: standardowe – 10 cali x 2,5 cala, 5 cali, FILTRY BIG BLUE 10 CALI, BigBlue 20 oraz Long, czyli wkłady o średnicy 2,5 cala, ale długości 20 cali. Te pierwsze uważane są na najpopularniejsze i sprawdzają się zarówno w systemach narurowych, jak i jako wkłady do filtrów podzlewowych i odwróconej osmozy. Wkłady Long to najrzadziej spotykany typ i często dostępne są wyłącznie na specjalne zamówienie. Stosuje się je wyłącznie jako filtry do wody narurowej, ale równie dobrze sprawdzają się przy dużych przepływach wody.