Demontaż hokera – naprawa krzesła

Hokery coraz częściej ustawia się nie tylko w barach czy też restauracjach, w których spożywa się na posiłki i drinki, czy to alkoholowe, czy zwykłe. Przy barze. Bardzo często wykorzystuje się je również w domach, najczęściej stawia się je w kuchniach, gdzie tworzą świetną kompozycję wraz z wyspą lub też mini stolikiem, który znajduje się przy ścianie, ale dzięki temu można na nich spożywać posiłki. Bardzo łatwo się na nich siada, są wygodne pozwalają na zjedzenie szybkiego śniadania, obiadu czy też kolacji. Bardzo często stanowią także element dekoracyjny wnętrz, nic dziwnego zatem, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Co istotne w przypadku awarii można naprawić hoker i dokonać demontażu hokera. Jak naprawić zatem podnośnik w hokerze? Zachęcamy do przeczytania naszego krótkiego artykułu. 

Demontaż hokera 

Co istotne, jednym z najprostszych sposobów na naprawienie zepsutego podnośnika jest oczywiście jego wymiana. Na rynku dostępnych jest sporo części do hokerów, dlatego planując demontaż hokera można od razu zaopatrzyć się w wymienne elementy. Jest to też element, który umożliwia regulacją wysokości Jeżeli oczywiście będziesz mieć gdzieś okazję kupić nowy, jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu zł. Nie jest to oczywiście droga rzecz, natomiast warto się na nią zdecydować. 

Demontaż powinien przebiegać etapami. Przede wszystkim na dzień przed planowaną naprawą należy spryskać poszczególne części specjalnym środkiem, dzięki któremu dużo łatwiej będzie można rozmontować meble. W ten sposób warto pozostawić hoker na kilkanaście godzin, ponieważ substancja będzie mogła wtedy wniknąć we wszystkie szczeliny i zakamarki i dużo łatwiej będzie się poszczególne części rozkładać. Oczywiście środki te są także świetne do zapobiegania osiadania korozji. Demontaż hokera dzięki temu też jest dużo łatwiejszy. 

A tuż po demontażu i zabezpieczeniu wszystkich środków, a także odczekaniu kilkunastu godzin, warto po prostu zdjąć element i nałożyć nowy. Dzięki temu można od razu korzystać z hokera.