Postaw na biel

Białe meble, wbrew potocznej opinii, wcale nie są niepraktyczne – wnoszą do pomieszczenia dobrą energię i światło. Pasują do każdego pomieszczenia – kuchni, łazienki, salonu czy sypialni. Pokój dziecięcy to także miejsce, które powinno być urządzone w jasnych barwach. 

Pokój pięknie urządzony

Meble dla dziewczynki białe z pewnością spełnią wymagania małej mieszkanki pokoju dziecięcego. Pięknie będą się komponować z kolorowymi książeczkami i pluszakami, które są nieodzownym elementem każdego dziecięcego pokoju. Nie ma jednego sposobu na to, jak urządzić praktyczny pokój dla najmłodszego członka rodziny –  wiele zależy od jego wieku, potrzeb, a także wielkości pomieszczenia. Uniwersalne meble, które będą przydatne zarówno w pokoju niemowlaka, jak i przedszkolaka czy ucznia to z pewnością komoda, stolik czy szafa. Łóżeczko ze szczebelkami po pewnym czasie trzeba zastąpić nowym, bardziej dorosłym, ale możemy też kupić meble, które „rosną” razem z ich użytkownikiem i w prosty sposób można poddać je transformacji – na przykład demontując barierkę ochronną z łóżeczka.

Urządzamy pokój marzeń

Pokój dla chłopca nie różni się bardzo od tego dla dziewczynki. Największe różnice można dostrzec w dodatkach, ale meble dla dziewczynki – białe czy kolorowe, sprawdzą się także w pokoju jej brata. Dzieci potrzebują dużo przestrzeni do zabawy, dlatego meble w ich pokoju powinny zajmować niewiele miejsca, a jednocześnie być maksymalnie funkcjonalne. Niemowlak potrzebuje przede wszystkim przewijaka i wygodnego łóżeczka, w jego pokoju niezbędna jest też komoda, która pomieści wszystkie ubranka, pieluchy i akcesoria potrzebne do jego pielęgnacji. Przedszkolakowi może się przydać niewielki stoliczek, przy którym będzie mógł układać klocki, kolorować czy jeść, a w pokoju ucznia powinny się pojawić biurko do odrabiania lekcji i regał na książki. Urządzając pokój dla dziecka meblami, które są obecnie dostępne na rynku, mamy możliwość stworzyć naszemu dziecku pokój marzeń. Połączenie funkcjonalności z ciekawą, nowoczesną, a jednocześnie ponadczasową stylistyką jest tym, co wyróżnia meble dziecięce oferowane przez Klupś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *