Wyjątkowo innowacyjne baterie Hansgrohe

Niemiecka marka Hansgrohe swoją nazwę zawdzięcza jej założycielowi – Hansowi Grohe’owi, dzięki któremu już w 1901 roku powstała ta znana na całym świecie marka armatury łazienkowej.
Niewielu z nas wie, że wiele innowacji kultury łazienkowej zawdzięczamy właśnie temu producentowi, tj. chociażby drążek prysznicowy, główka prysznicowa czy jednouchwytowa bateria mieszająca – dziś wydają się dość oczywiste, ale niegdyś stanowiły prawdziwą rewolucję w łazienkach.

Dlatego decydując się na baterie Hansgrohe możemy być pewni, że zostały wykonane z wykorzystaniem najlepszych inżynieryjnych rozwiązań oraz z pewnością są niezwykle praktyczne i funkcjonalne.

Stylowy design niemieckich baterii Hansgrohe

Jednak wygodne użytkowanie to nie wszystko. Choć oczywiście kran powinien być przede wszystkim przydatnym elementem naszej łazienki… Wybierając baterie Hansgrohe, wybieramy również starannie zaprojektowany przedmiot, nad którego unikatowym wyglądem czuwali niezwykle utalentowani i wizjonerscy projektanci.

Niezależnie od Państwa preferencji oraz aranżacji łazienki, Hansgrohe baterie niewątpliwie przydadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego i wyrazistego charakteru. Dzięki temu nieważne czy zażywamy długiej relaksacyjnej kąpieli, czy też bierzemy szybki orzeźwiający prysznic – przebywanie w łazience stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Hansgrohe to gwarancja najlepszych materiałów

Niemal studwudziestoletnia tradycja niemieckiej marki Hansgrohe jest gwarantem najwyższej jakości – w końcu tyle lat na rynku łazienkowym do czegoś zobowiązuje. W związku z tym ich baterie są niezwykle trwałe, a dzięki solidnemu wykonaniu będą przelewały dla nas hektolitry wody jeszcze przez wiele, wiele lat. Długowieczność firmy przekłada się zwykle na długowieczność jej produktów.

A to wiąże się z odpowiedzialną polityką firmy. Ponieważ Hansgrohe stawia na filozofię „zero waste” i produkuje długotrwałą oraz nadzwyczajnie żywotną armaturę łazienkową. Oprócz tego jako przedsiębiorstwo Hansgrohe jest zaangażowane w ekologiczną produkcję oraz dba o dobro społeczne, poczynając od swoich pracowników.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu, pośród której zaszczytne miejsce zajmują produkty marki Hansgrohe. Zachęcamy do wyboru najdogodniejszych baterii dla Państwa wnętrz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *