Świece kringle – co mamy do wyboru?

Świece Kringle pojawiają się w ofercie profesjonalnych dystrybutorów. Tylko co właściwie mamy do wyboru? Jakie świece od tego producenta czekają w profesjonalnych sklepach? Jakie świece Kringle mamy do wyboru? Tego dowiesz się z poniższego tekstu, więc jeśli to Cię interesuje, to koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Świece kringle – o jakich produktach mowa?

Świece Kringle to produkty, które zapachami przypominają świece Yankee. To nas jednak nie powinno dziwić, ponieważ za powstaniem marki Kringle stoi syn założyciela Yankee Candle. To jednak nie oznacza, że Kringle nie ma nam nic nowego do zaoferowania. Wystarczy porównać poszczególne produkty, by zauważyć, że świece kringle mają intensywniejszy aromat. Sama jakość świec nadal pozostaje na bardzo wysokim poziomie, ponieważ do ich produkcji marka wykorzystuje tylko naturalne surowce. Dzięki temu w nasze ręce trafiają bezpieczne świece, które nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia. 

Świece kringle – rodzaje 

Trzeba przyznać, że marka Kringle stanęła na wysokości zadania, ponieważ oferuje nam bardzo szeroki wybór świec. To oczywiście dla wielu z nas dobra wiadomość, ponieważ dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Cała oferta świec kringle została podzielona na kilka kategorii. I tak do wyboru mamy świece roślinne i aromatyczne, świece o zapachu owoców, przysmaków, przypraw i ziół, czy świątecznych rarytasów. Oczywiście to dopiero początek, ponieważ do wyboru czeka o wiele więcej kategorii, a wraz z nimi świec o różnym zapachu. 

Wszystkie są naturalne i naprawdę jakościowe, więc można spodziewać się satysfakcji z ich użytkowania. Niektóre świece od Kringl palą się do 12 godzin, inne do 50 godzin, a kolejne do 100 godzin. Czas palenia uzależniony jest od wielkości świecy, więc warto mieć to na uwadze, wybierając coś dla siebie. Wiadomo, że najkrócej będą palić się małe świecie, zaś najdłużej te największe, więc to może znacznie ułatwić zakup czegoś dla siebie.