Przestrzeń kobieca i nie tylko – garderoba w Twoim domu

Miejsce, gdzie jest dość przestrzeni na efekty shoppingu – to garderoba. Jest niezwykłym obszarem do realizacji swoich odzieżowych potrzeb. Doskonała organizacja, ład, porządek i estetyka. Garderoba zazwyczaj jest osobnym pomieszczeniem, które jest zagospodarowane półkami, szufladami i drążkami do wieszaków.

Oczywiście można także garderobę ulokować we wnęce lub przeznaczyć na nią kawałek przestrzeni sypialni lub innego pokoju. Projekt garderoby dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Ilość półek i szuflad rozmieszczana jest zgodnie z życzeniem klientów. Dobrym rozwiązaniem jest też umieszczenie długiego drążka na wieszaki, ponieważ wiele rodzajów odzieży powinno być przechowywanych właśnie w ten sposób. Mowa tu chociażby o płaszczach, marynarkach lub sukienkach. Gdy znajdują się na wieszakach nie ulegają gnieceniu. Można je zdjąć i od razu założyć, bez konieczności prasowania. To często usprawnia organizację dnia. Posiadanie garderoby ułatwia też znacznie więcej. Wszystko, co każdego dnia jest potrzebne znajduje się w jednym miejscu. Garderoba wyklucza potrzebę posiadania innych szaf, szafek i komód, które mogłyby sprawić wrażenie za dużego natłoku mebli na danej przestrzeni. 

Szafy na wymiar Bielsko – Biała. W myśl nowoczesnych trendów

W garderobie można dowolnie zaprojektować dostępną przestrzeń. Poza odzieżą i obuwiem można w niej przechowywać inne akcesoria, jak chociażby biżuterię lub dodatki odzieżowe. Dzięki temu wszystko znajduje się pod ręką i można zaplanować swoją stylizację każdego dnia. Posiadanie garderoby jest wyjątkowym atutem pod względem zachowania porządku. Oddzielenie takiego miejsca od innych pomieszczeń, pozwala je dowolnie zagospodarować. Nie trzeba myśleć o tym, żeby w każdym pokoju znajdowała się szafa, ponieważ obszar garderoby może skupić odzież w jednym miejscu. Daje to sporo możliwości zaaranżowania swoich wnętrz. Garderoba może być także urozmaicona wyjątkowym oświetleniem, które sprawi, że zacznie się mienić blaskiem luksusu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *