Plisa materiałowa – nowoczesny i efektowny rodzaj żaluzji

Aranżacja przestrzeni budynku, bez względu na jego przeznaczenie ( np. dom mieszkalny, biuro, sklep lub restauracja) nie powinna zapominać o kluczowym znaczeniu wystroju powierzchni okiennych w tworzeniu atmosfery pomieszczenia. Obecne trendy designerskie coraz częściej uzupełniają lub zastępują tradycyjne firanki nowocześniejszą formą wystroju. Coraz chętniej wyposażamy nasze okna we wszelkiego rodzaju funkcjonalne i wykonane z różnorodnych tworzyw eleganckie rolety materiałowe, plisy, wertykale i żaluzje.

Plisa jako element wystroju wnętrz

Plisy są jednym ze sposobów nowoczesnego dekorowania oraz zabezpieczania okien i drzwi oraz tworzenia sporych powierzchni kurtyn zasłaniających i grodzących. W zależności od potrzeb i rodzaju przeznaczenia mogą być one wykonane z delikatnych i przepuszczających światło, zwiewnych tkanin oraz z tworzyw sztucznych, stanowiących skuteczną barierę odgradzającą od światła lub dzielącą pomieszczenie.

Plisy materiałowe w ofercie firmy Piękne Okna

Firma Piękne Okna z Poznania od szeregu lat zajmuje się doradztwem i dystrybucją oraz montażem, serwisowaniem i modernizacją artykułów dekoratorskich i zabezpieczających przeszklone przestrzenie domów. Oferowane przez firmę produkty pochodzą od cenionych na branżowym rynku producentów. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i wyposażone w nowoczesne systemy mocowania i sterowania. Oferowane przez firmę plisy materiałowe i żaluzje mogą być wyposażone w dwa rodzaje sterowania:

  • sterowanie ręczne za pomocą sznurka, elastycznego teleskopu lub uchwytu,
  • sterowanie mechaniczne z zastosowaniem silnika elektrycznego, którego praca kontrolowana jest przy pomocy pilota lub włącznika naściennego.

Montaż plis odbywa się przy pomocy kołków przytwierdzanych do sufitu lub śrubek przykręcanych do konstrukcji aluminiowych lub drewnianych. Zamontowane w oknach plisy materiałowe mieszczą się blisko szyby i mogą być wyposażone w prowadnice. Plisowany element można łatwo zdemontować i wyprać ręcznie przy pomocy delikatnych środków piorących. W każdej chwili tworzącą zasłonę tkaninę, czy inny materiał plisowanej żaluzji można wymienić i zastąpić innym, aby dostosować go do aktualnego wystroju pomieszczenia.

Firma Piękne Okna oferuje Państwu usługi swojego Mobilnego Biura, którego pracownicy dokonują bezpłatnego pomiaru i wyceny zamawianych żaluzji. Służymy także doradztwem w zakresie istniejących rozwiązań i możliwości aranżacyjnych. Swoich klientów otaczamy również opieką posprzedażową – serwisową, modernizacyjną i remontową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *