Natura i nowoczesność

Inspirowane naturą z delikatnym motywem roślinnym płytki z kolekcji Opoczno Green Show nawiązują do jednego z najważniejszych trendów ostatnich sezonów – biophilic design. Opoczno Green Show to prawdziwa oaza w domowym zaciszu.

Poszczególne elementy kolekcji Opoczno Green Show wyróżnia wyrazista zieleń w naturalnym odcieniu. Płytki zdobione są modnymi motywami roślinnymi. Całość uzupełniają trójwymiarowe elementy struktury na satynowej powierzchni. Kolekcja Opoczno Green Show przypadnie do gustu nie tylko kochającym ekologię czy wielbicielom wypadów w plener. Spodoba się wszystkim, którzy cenią nowoczesność i śmiało podążają za trendami wnętrzarskimi. Zachwyci też tych, którzy pragną, by dom był dla nich oazą spokoju, a wystrój wnętrz pozwolił im się relaksować i pozytywnie wpływał na ich samopoczucie, bo jak wiadomo, zielony sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu.

Opoczno Green Show – zielono mi!

Płytki ścienne z kolekcji Opoczno Green Show dostępne są w dwóch modnych kolorach – zielonym i białym zarówno w wersji z fakturą gładką, jak i trójwymiarową powierzchnią. Płytki ścienne w kolorze białym zachwycają florystycznym motywem dużych liści naniesionym błyszczącym tuszem. Roślinne zdobienia widoczne są pod kątem zarówno przy świetle naturalnym, jak i sztucznym. Satynowa powierzchnia płytek zachwyca elegancją. Rektyfikowane brzegi zapewniają łatwe układanie z równą fugą. Dopełnieniem wystroju wnętrza będą przede wszystkim rośliny, dodatki z motywami nawiązującymi do fauny i flory, w kolorach ziemi oraz zielonym i białym.