Modne dywany do salonu 2022 – jakie kolory wybrać?

Dystrybutorzy dokładają starań, by zapewnić nam bardzo szeroki wybór dywanów. Poszczególne modele różnią się nie tylko wykorzystanymi surowcami, ale również stylistyką, czy kolorami. Po które warto sięgnąć? Jakie kolory wybrać, by były zgodne z trendami na 2022 rok? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji!

 

Dywany do salonu białe

 

Biel to ponadczasowy kolor i jego walory zostaną docenione również w 2022 roku. Z pewnością dywany w tym kolorze warto wybrać, gdy zależy nam na salonie zachowanym w eleganckiej stylistyce. Co ważne, nie ma znaczenia, czy będzie to salon zachowany w skandynawskim stylu, w nowoczesnym, czy też w vintage. Możemy być pewni, że ładne dywany do salonu w bieli sprawdzą się również w połączeniu z różną kolorystyką ścian, czy mebli, zwłaszcza jeśli wybór padnie po produkty wykonane z jakościowych materiałów. 

 

Świetnym przykładem będą tutaj chociażby dywany akrylowe do salonu, czy nawet dywany wełniane. Nie sposób pominąć również tego, że biel pomaga stworzyć wrażenie przestronności we wnętrzu, więc na pewno będzie to dobry wybór do niewielkiego salonu, który jest charakterystyczny dla mieszkań.

 

Dywany do salonu pastelowe 

 

Pastele już od pewnego czasu pojawiają się w trendach modowych, więc nie trzeba było czekać długo, by ich walory doceniono również w aranżacji wnętrz. I tak do wyboru są również pastelowe dywany do salonu, których nie może zabraknąć w domach lub mieszkaniach osób podążających za zmieniającymi się trendami. Pastelowe dywany na pewno sprawdzą się w retro salonie, w nowoczesnym, czy nawet w tym, który został zaaranżowany na styl industrialny.

 

Dywany do salonu czerwone 

 

W 2022 roku w naszych salonach na pewno nie zabraknie też żywych kolorów, a świetnym przykładem będzie czerwień. Czerwone dywany idealnie sprawdzają się we wnętrzach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu, ale również w klasycznym, ponieważ współgrają z bielą, szarością, czy czernią. 

 

Jeśli w takim razie nasz wybór padnie na czerwone dywany do salonu, to możemy być pewni, że nie pożałujemy takiej decyzji. Oczywiście musimy przy tym pamiętać, że godne uwagi są tylko te produkty, które pochodzą ze sprawdzonego źródła. Dlatego modne dywany do salonu warto kupować na https://7kd.pl/88-dywany-do-salonu, ponieważ to najlepszy sklep, jaki może zapewnić nam jakościowe dywany i to w bardzo szerokiej palecie barw, czy wzorów.

 

Dywany do salonu biało czarne

 

Modne kolory dywanów na 2022 rok to również modele w łączonych kolorach, a dokładnie mówiąc w czerni i bieli. Cechuje je wysoka uniwersalność, a to oznacza, że dywany biało czarne do salonu sprawdzą się w wielu różnych aranżacjach. Na pewno będzie to dobry wybór do nowoczesnego salonu, jak i do tego zachowanego w stylu industrialnym, czy nawet w klasycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *