Męskie okulary przeciwsłoneczne typu aviator – co warto wiedzieć na ich temat?

Trudno jest znaleźć pośród okularów typ bardziej kultowy, niż właśnie aviator. Nazywane też nierzadko pilotkami, akcesoria te na dobre wpisały się w światową popkulturę. Ich charakterystyczna forma dodaje bowiem niesamowitego charakteru noszącej je osobie, odstając znacząco od tradycyjnych modeli. I chociaż pierwsze okulary tego typu odznaczały się złotymi oprawami oraz zielonymi soczewkami, na przestrzeni lat opracowano także i inne warianty kolorystyczne pilotek. Przykładem są tu chociażby okulary męskie Solano SS 10400, odznaczające się estetycznym połączeniem szarości i czerni. W niniejszym artykule przybliżymy temat tych kultowych już okularów, na przykładzie akcesoriów Solano.

 

Okulary przeciwsłoneczne Solano typu aviator – szyk i funkcjonalność w niesamowitym wydaniu

 

Okulary przeciwsłoneczne Solano to jedne z najpopularniejszych modeli pilotek, dostępnych na polskim rynku. Powodem jest tu przede wszystkim niepodważalny charakter tego typu akcesoriów, zapewniony przez stylowe wykończenia ramek i zauszników. Co więcej, okulary męskie Solano typu aviator prezentują się idealnie niemal na każdej twarzy, stając się stylowym akcentem naszych rys. Na uwagę zasługuje tu również monel, wykorzystywany w ich produkcji. Materiał ten odznacza się bowiem dużą odpornością na korozję, zapewniając pilotkom wieloletnią estetykę.

Niewątpliwym atutem okularów przeciwsłonecznych Solano SS 10400 jest także wygoda, płynąca z ich noszenia. Oprócz standardowych filtrów UV, zostały one bowiem wyposażone również w filtry polaryzacyjne, cenione szczególnie przez kierowców. Filtry te ograniczają bowiem refleksy świetlne, wyostrzają obraz i poprawiają jego kontrast. Otrzymujemy więc niezawodne okulary przeciwsłoneczne, łączące w sobie praktyczność oraz profesjonalny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *