Kuchnie na wymiar to recepta na piękne wnętrze

Wnęki, kąty, różne umiejscowienie okien oraz drzwi a do tego nietypowy sprzęt AGD do zabudowy. To wszystko sprawia, że gotowe i teoretycznie uniwersalne kuchnie nie zdają dziś egzaminu. Rozwiązaniem są kuchnie na wymiar, które doskonale wkomponują się w przestrzeń naszego mieszkania.

Można wybrać kolor frontów, blatów i dowolne okucia czy uchwyty – takie możliwości daje nam zakup kuchni na wymiar. Jednocześnie możemy być pewni, że taka kuchnia na wymiar idealnie wkomponuje się w nasze pomieszczenie. Dzięki kuchni na wymiar lepiej też zagospodarujemy przestrzeń.

W kuchni na wymiar pomieścisz wszystko

To szczególnie istotne w przypadku stosunkowo niewielkich pomieszczeń kuchennych. Tu liczy się każdy centymetr. Nie stać nas na pozostawienie niezagospodarowanego kąta czy wnęki. Niekiedy o centymetr za wąska szafka odpłaci nam w przyszłości tym, że nie pomieści duże woka z długim uchwytem, którego na ogół nie daje się jednak odłączyć od naczynia. Z tego właśnie powodu kuchnie na wymiar cieszą się coraz większym powodzeniem, zwłaszcza że wcale nie są szczególnie drogie. Warto poszperać po internecie. Znajdziemy w nim wiele interesujących firm oferujących kuchnie na wymiar po bardzo atrakcyjnych cenach. Na pierwszy rzut oka meble kuchenne z marketu meblowego mogą wydawać się tańsze.

Diabeł tkwi w szczegółach: Kuchnie na wymiar czy tanie kuchnie z marketu?

Pamiętajmy jednak, że kupując meble w jednej z najpopularniejszych sieci będziemy musieli zapłacić za każdy element osobno. Fronty to dopiero początek. Osobno doliczany jest każdy zawias czy też uchwyt. Przy większej kuchni takich pozycji uzbiera się cała masa. Pamiętajmy, że kuchnie na wymiar na ogół dostarczy do nas ich producent. Niestety inaczej wygląda sytuacja w przypadku marketu meblowego. W tym przypadku będziemy musieli odebrać sobie paczki z klepkami. Czym?

Czym przewieźć kuchnię?

No właśnie do osobówki raczej ich nie zmieścimy. Trzeba więc wynająć firmę transportową i to najlepiej taką oferującą usługę wniesienia. To znów dodatkowy koszt a gdzie dodatkowa opłata za montaż? No właśnie dlatego kuchnie na wymiar to najlepsze z możliwych rozwiązań. Pamiętajmy, że kuchnia na wymiar to koszt rozłożony na wiele lat. Mebel taki na ogół wykonany jest zdecydowanie solidniej i posłuży nam przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *