Jak skutecznie odstraszyć agresywne psy?

Boisz się agresywnych psów? Chcesz czuć się bezpiecznie na terenie swojej posesji? W takim razie koniecznie musisz zakupić stacjonarny odstraszacz psów. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego tak wiele osób go zakupiło i jakie ma zalety. Zapraszamy!

Odstraszacz psów – jak działa?

Odstraszacz działa w taki sposób, że emituje ultradźwiękowy sygnał o określonej częstotliwości. Sygnał ten jest niesłyszalny dla człowieka  i nieszkodliwy dla ludzkiego zdrowia. Wbudowany czujnik wykrywa obecność zbliżającego się do odstraszacza psa i wobec tego uruchamia drażniący i nieprzyjemny dla czworonoga sygnał. Sygnał ten jest na tyle drażniący, że zmusza stworzenie do ucieczki. Wiele sklepów tj. Media Sklep oferuje również modele, które posiadają świecące diody mające właściwości również odstraszające. Stacjonarny odstraszacz to przede wszystkim bezpieczny i skuteczny sposobów na pozbycie się nie tylko psów, ale i dzikich zwierząt tj. kuna czy dzik. Urządzenie te powinno zostać zakupione szczególnie przez osoby mieszkające nieopodal lasu lub przy miejskich terenach zielonych. 

Odstraszacz psów – jaki wybrać?

Nabywając stacjonarny odstraszacz psów, możesz mieć pewność, że żadne nieproszone zwierzę nie wejdzie na teren posesji. Na rynku jest dostępnych tyle modeli odstraszaczy, że zakup jednego wcale nie jest prosty. Dlatego, aby mieć pewność, że dany model jest wart swojej ceny, warto kierować się kilkoma czynnikami tj. częstotliwość, zasięg oraz zasilanie. 

Odstraszacz psów – narzędzie zapewniające bezpieczeństwo

Każdy, kto ma działkę lub ogród spotkał się chociaż raz z sytuacją, że bezpański lub puszczony luzem pies jest u nas nieproszonym gościem. Lepiej, jeśli pies jest wesoły i nie ma złych zamiarów, gorzej natomiast gdy pies jest agresywny, ujada i narobi szkód. Na szkody są narażeni zwłaszcza posiadacze pięknych kwiatów i warzywniaków. Wystarczy, że pies osika rośliny i już zaczną one więdnięć. Dlatego zakup urządzenia ze sklepu tj. Media Sklep jest idealnym pomysłem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *