Ciepły dom

Projekt instalacji centralnego ogrzewania

Każdy dom, bez względu na jego wielkość oraz usytuowanie, wymaga ogrzewania w chłodnych i zimnych porach roku. Spowodowane jest to nie tylko tym, aby jego mieszkańcom żyło się komfortowo, ale też, by sam dom długo pozostał w dobrej formie, by nie tworzyła się wilgoć i grzyby. Podczas lata również zdarzają się chłodniejsze i deszczowe okresy, w których warto, choć na chwilę, włączyć ogrzewanie.

Istotą sprawnego, dobrze funkcjonującego i dającego maksimum ciepła centralnego ogrzewania jest odpowiednio dopasowany projekt instalacji gazowej. Każdy element musi do siebie pasować, nie tylko pod względem konstrukcyjnym, ale też funkcjonalnym i wydajnościowym.

Projekt na miarę

Wszystkie prace związane z projektowaniem instalacji centralnego ogrzewania oraz całościowym jej montażem, wykonywane muszą być przez specjalistów. Podyktowane jest to głównie bezpieczeństwem użytkowników, jak i odpowiednią wydajnością samej instalacji.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy ERAN, która z największym profesjonalizmem wykona projekt instalacji c.o. dla Państwa domu. Co daje taki „projekt na miarę”? Przede wszystkim bezpieczeństwo – brak ryzyka uwalniania się trującego czadu. To również oszczędność – właściwie dopasowany projekt instalacji centralnego ogrzewania pozwala ograniczyć koszty eksploatacyjne przy bardzo dobrych warunkach cieplnych.

Firma ERAN wykonuje nie tylko nowe projekty instalacji c.o. od podstaw, ale również plany modernizacji instalacji już istniejącej, tak, by poprawić jakość grzania, bezpieczeństwo i ograniczyć koszty użytkowania. Dotyczy to projektów wszelkich rodzajów instalacji grzewczych, również tych wykorzystujących kominki i kolektory słoneczne.